Opatrný (ANO): Květnové pietní akty připomenou osvobození Československa i města Kroměříže v roce 1945

22.03.2023 6:34 | Zprávy
autor: PV

V prvním květnovém týdnu si zástupci kroměřížské radnice i některých organizací a obyvatelé města společně připomenou výročí osvobození republiky i města Kroměříže a ukončení druhé světové války.

Opatrný (ANO): Květnové pietní akty připomenou osvobození Československa i města Kroměříže v roce 1945
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

„Připomínkou a oslavou osvobození, jehož 78. výročí si letos připomeneme, bude pietní akt u památníku rumunských vojáků 3. května, který doplní o den později setkání u hrobu Ludvíka Svobody na místním hřbitově,“ upřesnil starosta Tomáš Opatrný. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Denis​ Doksanský byl položen dotaz

Vojáci

Proč jsou podle vás pro ČR větším rizikem bývalý ukrajinští vojáci než jiní Ukrajinci? Nebo jak jste to myslel, že je třeba je prověřovat? Podle mě by se měli prověřovat všichni, ale nechápu tu vaši narážku na vojáky.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konzervativní strana: Bezpečnost je legitimní funkcí státu

7:17 Konzervativní strana: Bezpečnost je legitimní funkcí státu

Česká zbrojovka LPP Holding v Pardubicích se stala terčem teroristického žhářského útoku. Přitom dří…