Paroubek: Fantazie místopředsedy vlády Babiše

26.08.2015 18:50

Místopředseda české vlády A. Babiš si představuje, že před vlnami uprchlíků, které se hrnou na Evropu (skeptické odhady tvrdí že se v nejbližších letech může jednat až o deset milionů lidí) lze Evropu „uchránit“ neprodyšným uzavřením hranic Schengenu. ČR by např. na ochranu části evropských břehů mohla vyčlenit také svou vltavskou flotilu, pokud z ní ještě v hamburském přístavu něco zbylo…

Paroubek: Fantazie místopředsedy vlády Babiše
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

Představa o jednom obřím koncentračním, promiňte, uprchlickém, sběrném táboře, kde by se statisíce uprchlíků shromažďovaly bez toho, aby pokračovaly dále do zemí EU, je zcela scestná. Je vlastně protofašistická.

Pokud se Babiš místo B. Sobotky, který pouze papouškuje názory Bruselu, jednou stane předsedou české vlády, bude pro Českou republiku i Evropu skutečným nebezpečím.

To, kde je podstata problémů na Středním východě, zejména v Sýrii a v Africe, a že je to chybná politika velmocí Západu počínaje USA, se samozřejmě centrální mozek lidstva Babiš neodvažuje zmínit, a zřejmě ani není schopen takto nekonformně uvažovat.

Myšlenka o ochraně celých evropských hranic a vytvoření jednoho sběrného tábora pro přicházející statisíce uprchlíků je zcela scestná a nepoužitelná, ale část českých voličů se v této výstřední myšlence jistě může zhlédnout. A to je také to, co Babiš a jeho marketingoví odborníci zřejmě v nějakém výzkumu veřejného mínění zjistili a o co mu běží…Vyfouknout voliče Okamurovi a jemu podobným.

Ing. Jiří Paroubek

  • Nenarodili jsme se sami pro sebe, ale proto, abychom sloužili své vlasti. ( Jindřich IV.)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sociální demokraty pro Afrín: Kurdové z Rojavy při obraně svého území zůstali zcela sami

12:10 Sociální demokraty pro Afrín: Kurdové z Rojavy při obraně svého území zůstali zcela sami

Otevřený dopis skupiny sociálních demokratů předsedovi zahraničního výboru Poslanecké sněmovny Lubom…