Pechanec (DSSS): Vzdávám se kandidatury v letošních volbách, protože...

30. 8. 2016 21:46

Tímto sděluji, že se dobrovolně vzdávám kandidatury v letošních krajských volbách v Pardubickém kraji, kde jsem byl uveden jako nezávislý kandidát za opoziční Dělnickou stranu sociální spravedlnosti (DSSS).

Pechanec (DSSS): Vzdávám se kandidatury v letošních volbách, protože...
Foto: PL.cz
Popisek: Vlastimil Pechanec z Dělnické mládeže

Hlavním důvodem k tomuto mému rozhodnutí je skutečnost, že v souvislosti s mojí kauzou je mediálně a účelově špiněna DSSS, a nechci, aby toho bylo zneužíváno v předvolební kampani.

Nevylučuji však svojí kandidaturu v některých dalších volbách (např. volby do městského zastupitelstva ve Svitavách) na kandidátce dělnické strany.

Proto apeluji tímto prohlášením na voliče, aby podpořili a hlasovali pro DSSS a její kandidáty. DSSS má mojí plnou podporu jako pronárodní opoziční strana, která stojí stále za naším českým národem a lidem, strana se správnou sociální politikou a ochranou národní identity.

DSSS vždy vyjadřovala pochybnosti o spravedlivém procesu v mé kauze, kde stále trvám na své nevině a dále se snažím dovolat skutečné pravdy a spravedlnosti obnovou trestního řízení v procesu, který mnozí označují za mediálně zpolitizovaný!

Děkuji všem, co mne podporovali a podporují jak v kandidatuře, tak i v boji s justiční mafií tohoto prohnilého systému, který ničí náš lid, právo a svobodu!

Volte opoziční DSSS – stranu radikální změny!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Valenta: Smutná vzpomínka

22:17 Senátor Valenta: Smutná vzpomínka

Komentář na facebookovém profilu k výročí srpnových událostí roku 1968