Pekarová Adamová (TOP 09): Díky Palachovi víme, že svobodu musíme bránit za každou cenu

16.01.2022 21:10 | Komentář
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k dnešnímu výročí upálení Jana Palacha

Pekarová Adamová (TOP 09): Díky Palachovi víme, že svobodu musíme bránit za každou cenu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová

Jan Palach položil nejvyšší oběť. Chtěl vyburcovat národ proti lhostejnosti, potažmo agresorovi, který vojenskou okupací, za pomoci řady tuzemských politiků, pošlapal naděje milionů Čechoslováků.

Evropa se od té doby změnila, ale obavy z ruské agresivní politiky jsou opět velmi aktuální. Před 53 lety sovětské tanky paralyzovaly Československo, dnes je v ohrožení Ukrajina.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Michal Zuna byl položen dotaz

Armáda

Podle vás byly peníze za vaší vlády vykládány na obranu efektivně? Co vím, tak jste peníze na armádu dávali i za jiné věci než za armádu nebo se nakupovaly předražené věci. Já nejsem proti navyšování výdajů, ale mám pochybnosti, zda jsou vynakládány efektivně.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ferčíková Konečná (Zelení): Vláda si připravuje půdu pro převzetí moci

22:01 Ferčíková Konečná (Zelení): Vláda si připravuje půdu pro převzetí moci

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k oslabování demokracie