Pernica (KSČM): Reportéři České televize se opět předvedli

23.11.2016 6:32

Reportéři pořadu 168 hodin zamíchali jablka s hruškami.

Pernica (KSČM): Reportéři České televize se opět předvedli
Foto: kscm.cz
Popisek: KSČM - logo

O pořadu a reportérech 168 hodin si už dlouho žádné iluze nedělám. Tito lidé, kteří jsou zaměstnanci veřejnoprávní televize už asi dávno zapomněli, že jsou mj. placeni také z koncesionářských poplatků nás všech.

Zarazila mě hned první reportáž, kde se kritizuje návrh 64 poslanců Parlamentu ČR (napříč politickým spektrem). Tento poslanecký návrh zpřísňuje tresty za hanobení prezidenta České republiky. Píše se tam o hanobení prezidenta nikoliv o jeho kritice. Kritizovat názor toho či onoho politika (nejen prezidenta) je zcela v pořádku. Hanobit ho už v pořádku není. Je také nutné zdůraznit, že návrh je trvalý a nemá se týkat jen současného prezidenta. Má za úkol chránit každého zvoleného prezidenta ČR. A prezidentská volba bude na pořadu dne už v roce 2018. Proto hysterii kritiků tohoto návrhu skutečně nechápu.

Reportáž pořadu 168 hodin opět předvedla účelově sestříhané záběry z roku 1989, namíchala do toho monology disidentů, antikomunistických historiků plivající na vše, co se zde před rokem 1989 dělo. Při tom poslední průzkum tvrdí, že s dnešními poměry je spokojeno jen 38 % dotazovaných.

Nerozumím, proč se v reportáži smíchaly 2 věci – události z roku 1989 a zpřísnění trestu za hanobení prezidenta. Pokud vím, tak současný prezident není z KSČM.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Valenta: Pojišťovna by nechala dítě oslepnout?

9:52 Senátor Valenta: Pojišťovna by nechala dítě oslepnout?

Dva pacienti, stejná diagnóza. Jednomu pojišťovna léčbu proplatí, druhému nikoliv.