Plzeň: Festival Divadelní léto uvede americkou komedii

29.11.2019 7:33 | Zprávy
autor: PV

Plzeňský festival Divadelní léto uvede příští rok na venkovní scéně U Ježíška komedii amerického autora Kena Ludwiga Shakespeare v Hollywoodu.

Plzeň: Festival Divadelní léto uvede americkou komedii
Foto: Libor Sváček, archiv MCU.cz
Popisek: Plzeň

Pod otevřeným nebem se v režii Radovana Lipuse představí v hlavních rolích Lumír Olšovský, Kamil Halbich, Apolena Veldová a další. Festival rovněž nabídne reprízu letošní inscenace Švanda dudák režiséra Marka Němce s Ondřejem Rychlým v titulní roli. Vstupenky se začnou prodávat až na jaře, ale už nyní je možné koupit prostřednictvím sítě GoOut dárkové poukazy.

Premiérovou hru Shakespeare v Hollywoodu uvidí diváci na přelomu června a července, festival připravuje i další akce, jako například večer Jsme muzikál! Ve spolupráci s Divadlem Josefa Kajetána Tyla nebo rezidenční představení studentů DAMU Poslední zrnko písku. V nové inscenaci budou hrát šéfové dvou ze čtyř souborů DJKT – Lumír Olšovský vede soubor muzikálu a Apolena Veldová soubor činohry.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vy věříte tomu, že byste se od ministra obrany něco kloudného dozvěděla?

Nemáte spíš jako já dojem, že je jen takovým maskotem? A jsou interpelace jediná možnost jak můžete kontrolovat vládu? Jestli ano, což mi přijde, že jste naznačila, tak to je špatně, myslím. Vy ne? A pokud se mnou souhlasíte, co uděláte, aby to bylo jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Třetina: Tohle si líbit nenecháme. Budeme postupovat tvrdě a jednotně

20:05 Senátor Třetina: Tohle si líbit nenecháme. Budeme postupovat tvrdě a jednotně

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dopadům dostavby Dukovan na okolní obce.