Poslanecký klub Úsvitu-NK ke spolupráci s Konvičkovým Blokem proti islámu: Naše řešení proti vládě je dnes jediná cesta

15. 12. 2015 13:08

Poslanecký klub Úsvitu-NK dnes jednal s nově zvoleným vedením Bloku proti islámu s cílem stanovit další postup legislativní činnosti jak zastavit progresy islámu v ČR. Konkrétně se jednalo o zamítnuté novele církevního zákona ve sněmovně a včerejším odmítnutí vlády zřizovat záchytná centra pro migranty v zemích jejich původu.

Poslanecký klub Úsvitu-NK ke spolupráci s Konvičkovým Blokem proti islámu: Naše řešení proti vládě je dnes jediná cesta
Foto: Úsvit-NK.
Popisek: Úsvit-NK.

 "Vládní koalice ignoruje jasnou souvislost mezi migrační krizí a progresi islámu v Evropě. Úsvit a Blok musí společně příští rok ve Sněmovně, při demonstracích na náměstích, na debatách a především v krajských volbách občany přesvědčit, že naše řešení proti vládě je dnes jediná cesta jak ochránit ČR před imigrací a islamisty," řekl na tiskové konferenci po zasedání klubu válečný veterán předseda ÚNK Miroslav Lidinský.

Předseda klubu Marek Černoch ocenil, že Blok na svém víkendovém sněmu schválil preambuli, kde jasně deklaruje cíl zastavit progresy islámu v ČR demokratickými cestami především změnou zákonů jako je zákon o církvích, či zrušením ministerských výjimek například Hallal.

Programové body Úsvitu a Bloku pro společnou ideovou konferenci a program do krajských voleb připravuje sociolog a nově též místopředseda Bloku Petr Hampl.

Předseda Bloku Martin Konvička na závěr zdůraznil, že neschopnost vlády se postavit bruselské administrativě není problém jen ČR, ale je problém velké části EU a proto 6.2. Blokem proti Islámu společně s Úsvitem, Pegidou a dalšími protiimigračními hnutími v Evropě uspořádá společnou demonstraci, která proběhne zároveň napříč Evropou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VÝSLEDKY voleb do Evropského parlamentu

23:54 VÝSLEDKY voleb do Evropského parlamentu

Výsledky voleb do Evropského parlamentu, konaných dne 24. 5. – 25. 5. 2019.