Praha 5: Pohádkový les pobaví děti 16. června na Cibulce

11.06.2018 8:52

Máte rádi pohádky? Chcete si hrát a dobře se pobavit? Vstupte alespoň na jeden den do zakleté říše plné čarokrásných rusalek, vodníků a skřítků. Městská část Praha 5, pod záštitou radního JUDr.Petra Lachnita, pro vás připravila na sobotu 16. června od 10 -17 hodin speciální dětský pohádkový les s názvem Skřítkové a víly.

Praha 5: Pohádkový les pobaví děti 16. června na Cibulce
Foto: Praha 5
Popisek: Pohádkový les Prahy 5
reklama

Na kilometrové trase lesoparkem Cibulka v Praze 5 na vás i vaše děti budou čekat pohádkové postavy a zvířátka ze začarovaného lesa. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly.

Dokáží vylovit larvy z mraveniště a donést zrnka máku ke staré makovici? Pomůžou vranímu skřetovi postavit domeček a hastrmánkovi rozpoznat jedovaté bylinky? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa pohádkového lesa začíná v ulici U Lesíka a je zdarma.

Tradičně náš pohádkový les doprovodí i pracovnice Centra sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, které seznámí návštěvníky s poskytovanými sociálními službami. Chybět nebude ani nezisková organizace Helppes se svými asistenčními pejsky.

Více informací a možnost registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství (ZDE) nebo na FB Velká dobrodružství.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zelení: Konec „matů“ v Praze

22:24 Zelení: Konec „matů“ v Praze

Historický moment. 10. září 2020 večer schválilo Zastupitelstvo hl. m. Prahy zákaz hracích automatů …