Premiér Babiš řešil stavbu rychlobruslařské haly pro Sáblíkovou

20.03.2019 9:10

Předseda vlády Andrej Babiš se v úterý 18. března 2019 setkal s Martinou Sáblíkovou a trenérem Petrem Novákem. Poděkoval jim za vynikající výsledky a skvělou reprezentaci České republiky.

Premiér Babiš řešil stavbu rychlobruslařské haly pro Sáblíkovou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

Premiér Andrej Babiš společně s vládním zmocněncem pro sport Milanem Hniličkou přijal na Úřadu vlády rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou a jejího trenéra Petra Nováka. Předseda vlády oběma poděkoval za úspěšnou reprezentaci České republiky.

Jedním z témat schůzky byla i dlouho plánovaná výstavba rychlobruslařského stadionu. „Pan Novák vytipoval novou lokalitu, která je prý ve všech směrech vyhovující. Hned, jak bude známá dohoda investorů, začneme jednat,“ prohlásil premiér Babiš s tím, že výstavba rychlobruslařské haly je jednou z priorit jeho vlády.

Martině Sáblíkové předseda vlády pogratuloval k nedávným úspěchům na mistrovství světa ve víceboji v Calgary, kde zaokrouhlila počet svých světových titulů na dvacet, a navíc překonala světové rekordy v závodech na 3 000 a 5 000 metrů. Premiér Babiš poděkoval také jejímu trenérovi Petru Novákovi, rovněž bývalému reprezentantovi v rychlobruslení, kterému předal pamětní medaili Karla Kramáře.

Martina Sáblíková je držitelkou šesti olympijských medailí, z toho tří zlatých. Je také pětinásobnou mistryní Evropy. Českou republiku reprezentovala také v silniční cyklistice.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Petříček: Jednostranná vojenská operace destabilizuje mírový proces v Sýrii

22:23 Ministr Petříček: Jednostranná vojenská operace destabilizuje mírový proces v Sýrii

Ministr zahraničních věcí ČR Tomáš Petříček jednal v pondělí 14. října 2019 v Lucemburku s dalšími …