Premiér Sobotka: Neztráceli jsme čas a prosadili řadu svých programových cílů

12. 9. 2014 19:58

V duchu zhodnocení výsledků nové vlády za prvních sedm měsíců její existence a tématu blížících se komunálních a senátních voleb se ponese zítřejší jednání Ústředního výkonného výboru ČSSD.

Premiér Sobotka: Neztráceli jsme čas a prosadili řadu svých programových cílů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka
reklama

Se zhodnocením dosavadního působení ČSSD v koaliční vládě vystoupí  předseda strany Bohuslav Sobotka a všichni sociálnědemokratičtí ministři. Předseda ČSSD seznámí členy ÚVV také s hlavními prioritami sociální demokracie pro následující měsíce. Na jednání vystoupí také kandidáti strany na primátory Prahy, Ostravy a Brna i předseda Senátu Milan Štěch. Sociální demokracie také představí vizuály, se kterými půjde do druhé fáze volební kampaně.

„Sociální demokracie během sedmi měsíců neztrácela čas a prosadila řadu svých programových cílů. Už od prvního ledna lidé pocítí řadu citelných změn, které se týkají kromě jiného valorizace penzí, zvýšení minimální mzdy nebo růstu platů pro učitele hasiče i policisty. Naši intenzivní práci i fakt, že nás nezatěžují zbytečné skandály, jak tomu bylo v minulosti zvykem, považuji za nejlepší předpoklad pro zisk přízně voličů v podzimních volbách,“ řekl předseda ČSSD Bohuslav Sobotka.

Program zasedání ÚVV, které bude mimořádně otevřeno pro pracovníky sdělovacích prostředků, naplní kromě zhodnocování dosavadní práce také prezentace nejdůležitějších cílů pro nejbližší období vládní odpovědnosti ČSSD.

 Bohuslav Sobotka, předseda vlády ČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: ČSSD
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Primátor Wolf: Začíná rekonstrukce tří domů na Masarykově náměstí

16:50 Primátor Wolf: Začíná rekonstrukce tří domů na Masarykově náměstí

V Karviné byla předáním stavby zhotoviteli (Metrostav a.s.) zahájena rekonstrukce tří domů na Masary…