Premiér Sobotka uctil památku obětí teroristických útoků ve Francii

16.11.2015 14:01 | Zprávy

Premiér Sobotka uctil společně se zaměstnanci Úřadu vlády ČR minutou ticha památku obětí teroristických útoků ve Francii

Premiér Sobotka uctil památku obětí teroristických útoků ve Francii
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Sobotka

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka dnes v 12.00 uctil společně s vedoucím Úřadu vládu Pavlem Dvořákem a zaměstnanci úřadu minutou ticha památku obětí teroristů ve Francii.

Úřad vlády ČR se pietní vzpomínkou před Strakovou akademií připojil k celoevropské minutě ticha, připomínající zmařené životy při útocích teroristů v Paříži.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jak chcete odříznout politické neziskovky od dotací?

Tvrdíte, že doufáte, že se vám politické neziskovky podaří odříznout od dotací. Zajímalo by mě, jak to chcete udělat? Fandím vám, ale myslím, že je to nereálné.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Zvyšování rychlosti na dálnicích odmítáme

23:08 Zelení: Zvyšování rychlosti na dálnicích odmítáme

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k pilotnímu zavádění 150 km/h na dálnici