Pribula (ANO): Generál Pavel v České televizi potvrdil odhodlání zadržet Rusko

22.02.2016 15:42

Sledovat vyjádření p. generála Pavla směrem k veřejnosti je vzkazem, jaká je strategie NATO přesněji USA pro budoucí připravenou konfrontaci s Ruskou federací. Neustále dokola hovoří o nutnosti zadržet agresivní rozpínavé Rusko všemi prostředky. Moderátor pořadu Moravec nepoložil otázky, které by položit měl.

Pribula (ANO): Generál Pavel v České televizi potvrdil odhodlání zadržet Rusko
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO
reklama

V rámci vyváženosti záměrně opomenul, čím to ohrožení je podložené a jak je možné, že mnoho odborníků na geopolitiku v četně bývalých vysokých důstojníků naší armády tvrdí opak? Jaké je to ohrožení, při pohledu obkličování Ruska ze všech geostrategických směrů?

Stačí počítat počet základen USA kterých se nachází 750 a k tomu počítat pouhé 2 ruské. Podle generála Pavla jsou 2 ruské základy ohrožením světového míru a demokracie. Musí být proto rozmístěny jednotky NATO co nejblíže k Ruské federaci a připraveny i na možnost preventivního taktického úderu.

Dále p.generál Pavel dodal, že NATO nemá zájem vést válku s Ruskou federací, ale samotné složení dislokovaných jednotek v blízkosti ruských hranic musí být složené i ze Slovanů.Slovanské národy jsou cíleně a strategicky směrovany k nenávisti vůči Ruské federaci a výborně se hodí . Naplněním této strategie jsou protiruské sankce a uvedením do funkce i slovanského generála do velení NATO.

Dislokace vojenské techniky na obou stranách povede k napětí a možným provokacím. Není to jen hra, ale sofistikovaná příprava na velkou válku mezi zeměmi EU a Ruskem. Problém správného načasování velkého konfliktu je dán masivní podporou obyvatelastva a to nemají vojenští plánovači NATO zajištěné. Přes mediální informační válku je stále malý zájem dobýt velké území Ruska i s jeho přírodními zdroji.

Chybí potřebné odhodlání a vlastenecké myšlenky na takový střet. Generál Pavel velmi dobře ví, jako celé velitelství NATO, že oproti Rusku žádné vlastence nemají.Steně dobře ví, že nikdy je mít z žoldáků nebudou. Pokud velení NATO vsadí na rozpoutání rychlé války a veřejnosti ji podá jako nevyhnutelnou, bude celá Evropa bez možnosti občanských protestů do války vtažena.

Pokud lidé hledají relevantní informace a porovnají je s fakty, kdo koho ohrožuje a zvláště Evropu. Potom na základě znalostí faktů a geopolitických bojů mocností zjistí, že nás vojensky Ruská federace ohrožuje asi tak, jako Papuánci. Ukáže se ,jaká je skutečná současná úloha NATO, jaké a čí zájmy hájí?

V rétorice generála Pavla je mnoho otázek a na ně je třeba se ptát, čím nás Ruská federace ohrožuje,co získá pokud nás vojensky obsadí? Naše rozvědka o ničem takovém neví a doufejme, že ani nevyrobí, jako vojenští zpravodajci USA před válkou v Iráku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Primátor Hrabálek: Začíná příjem žádostí o městskou finanční pomoc podnikatelům

6:34 Primátor Hrabálek: Začíná příjem žádostí o městskou finanční pomoc podnikatelům

Drobní hradečtí podnikatelé již mohou na magistrát města odesílat žádosti o městskou finanční pomoc …