Primátor Čeřovský: Rozhodnutí ÚOHS o jablonecké dopravě je konečné a neměnné

25.11.2021 22:13 | Tisková zpráva
autor: PV

Statutární město Jablonec nad Nisou má oficiálně podepsanou, platnou a účinnou smlouvu na pětiletou dodávku dopravních služeb ve městě a na Jablonecku od roku 2023.

Primátor Čeřovský: Rozhodnutí ÚOHS o jablonecké dopravě je konečné a neměnné
Foto: ODS
Popisek: ODS

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) potvrdil v rozkladu své předchozí rozhodnutí a neshledal nezákonnost výběru dodavatele na veřejnou zakázku na zajištění dopravní obslužnosti pro roky 2023-2028. 

Zrušení rozhodnutí o výběru dodavatele se domáhal neúspěšný účastník zadávacího řízení spol.  BusLine MHD Jablonecko, s.r.o. Rozhodnutí ÚOHS je konečné a není proti němu možné další odvolání s odkladným účinkem.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Projekt E6

Narovinu věříte tomu, že ať by byl u vlády kdokoliv, že by těch 6 zemí stálo o to, aby se do projektu zapojila i ČR? Já myslím, že o nás v EU nestojí. A co říkáte na to, jak se EU čím dál víc štěpí a vytváří se uvnitř ní jakési koalice států? Není to úplně v rozporu s tím, proč EU vznikla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šebelová (STAN): Přece Ukrajincům nebudeme dávat náramky jako na domácím vězení

18:02 Šebelová (STAN): Přece Ukrajincům nebudeme dávat náramky jako na domácím vězení

Projev na 10. schůzi Poslanecké sněmovny 6. března 2026 k návrhu poslance Adama Vojtěcha na vydání z…