Primátor Hřib: Chapadla se dotýkají také přímo ODS

21.6.2022 4:21 odp. | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu ke korupci ve vedení hlavního města Prahy

Primátor Hřib: Chapadla se dotýkají také přímo ODS
Foto: Reprofoto: Prostor X
Popisek: Zdeněk Hřib

Jednoznačně všichni lidé, kteří jsou propojení s mafio-chobotnicí, musí pryč! ?? A týká se to i dalších stran, nejen STAN. O víkendu jsem vyzval gesčně odpovědného náměstka Adama Scheinherra k tomu, aby v pondělí zajistil odvolání Marka Doležala z dozorčí rady DPP s ohledem na to, že figuruje ve spisu kauzy Dozimetr. Doležal je na 24. místě kandidátky koalice SPOLU na pražský magistrát.

V médiích se můžete dočíst také o popěvku: "Když přijdem do Prahy, tak můžem v klidu krást." Tak si podle policejních odposlechů notoval pan Redl s Jiřím Fremrem z Plzně. Ten byl již dříve pravomocně odsouzen a je poradcem Jiřího Pospíšila, dvojky na kandidátce SPOLU pro zářijové komunální volby.

Chapadla se ale dotýkají také přímo ODS, která v roce 2012 za primátora Svobody přijala půl milionu jako sponzorský dar od rodiny Redlů. To bylo už dávno po tom, kdy "Míša" Redl prokazatelně kšeftoval s mafiánem Krejčířem.

Na závěr chci zdůraznit, že se aktuální kauza netýká žádného člena Pirátské strany a že mě v tomto ohledu policie nekontaktovala. Zástupci Pirátů v dozorčích radách ani nehlasovali pro jmenování aktuálního představenstva dopravního podniku, protože ti lidé nebyli vybráni v otevřených výběrových řízeních. A to je proti našim principům transparentního vedení města.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Připouštíte, že policie někdy selže

V poslední době je to bohužel čím dál častější jev. Vy za ním vidíte generační obměnu. Co ale třeba vyčerpanost policistů? Podle mě jich máme málo. Není třeba vyřešit i toto? A co třeba jejich financování?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Herman (ANO): Měl Redl vliv i na jmenování šéfa rozvědky?

9:17 Herman (ANO): Měl Redl vliv i na jmenování šéfa rozvědky?

Článek Janka Kroupy, který byl uveřejněn na serveru SeznamZprávy a týká se okolností, za kterých min…