Prokeš (Patrioti): Nemohu nečinně stát a poslouchat lži některých politiků

31.12.2014 11:51

Za Hnutí Úsvit jsem kandidoval v parlamentních volbách 2013 a komunálních 2014, vždy jako nestranný s podporou Úsvitu. Získal jsem tu i nové přátele a zkušenosti, za které děkuji. Nemohu přímo říct, co se mi na Úsvitu nelíbilo, ale přímou demokracii si představuji trošku jinak než je nastavená v Úsvitu. Politika se nemůže dělat shora, to byl jeden z hlavních důvodu mého odchodu. Z Úsvitem budu spolupracovat i nadále, ale vždy už jako zástupce Patriotů JM.

Prokeš (Patrioti): Nemohu nečinně stát a poslouchat lži některých politiků
Foto: Patrioti
Popisek: Patrioti ČR.

Já osobně nemohu nečinně stát a poslouchat lži a nesmysly některých našich současných politiků a nevyjádřit se k tomu. Patrioti jsou občané, kteří chtějí žít normálním životem. Nepotřebujeme rychlovlaky a lanovky. Chceme jen normální věci, jako jsou například  bezpečnost a  zaměstnání pro nás a
naše děti. Taky chceme spravedlnost. Rád vidím, když je potrestaný člověk, který si to zaslouží, ale proč se netrestají lidé z politiky?

Do Patriotů JM jsem se přidal z několika důvodů: jsem Patriot Brna a Jihomoravského kraje, mám vyzkoušeno, že v Patriotech se diskutuje a následovně demokraticky hlasuje. Již pracujeme na tématech, která zveřejníme začátkem roku a budeme za ně bojovat. Rozhodují lidé a ne jednotlivci. Spojuje nás myšlenka přímé demokracie a patriotismu.

Naši poslanci nebojují za kraje, ve kterých byli zvoleni, příkladem je i  M. Stropnický a další. Já jsem se v Brně narodil a určitě bych nechtěl, aby řídil Brno někdo jiný než Brňák.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Leoš Prokeš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministryně Maláčová navrhuje výrazné zvýšení rodičovského příspěvku

22:41 Ministryně Maláčová navrhuje výrazné zvýšení rodičovského příspěvku

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) navrhuje zvýšení rodičovského příspěvku na d…