Prokop (Levice): Týpek, co na veřejnosti hajluje - 150 000 preferenčních hlasů

10.06.2024 13:04 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výsledkům voleb do Evropského parlamentu.

Prokop (Levice): Týpek, co na veřejnosti hajluje - 150 000 preferenčních hlasů
Foto: levice.org
Popisek: Levice

Lítá politická bitva je u konce. Výsledkem je nepřekvapivě absolutní ideologické vítězství pravice. Všichni zvolení kandidáti ve větší či menší míře popírají potřebu hluboké společenské transformace v důsledku polykrize (klima, nefunkční hospodářství, rozevírání sociálních nůžek). A abych vyvrátil jakékoliv pochybnosti musím upozornit, že Kateřina Konečná hlasovala v minulém období velmi podobně jako europoslanci z Okamurovy SPD, přestože je ve frakci The Left.

Když jsem na debatě s představiteli SOCDEM varoval před novými formami fašismu, netušil jsem jak reálně je situace u nás špatná. Týpek, co na veřejnosti hajluje a v komentářích na sociálních sítích podezřele často mluví o Hitlerovi dostal přes 150 000 preferenčních hlasů. Poděkovat samozřejmě můžeme STAN a Zeleným, kteří mu svými zpackanýmí útoky vydatně mediálně pomohli.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

ČT 1 bez dotací nepřežije proč?

Prosím o vysvětlení, proč by nedívatelná televize, která tolik manipulovala a dosud manipuluje podivnými a lživými politickými názory měla přežívat jinak, než všechny ostatní televize, které živí a uživí reklamy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Havel (TOP 09): Pane premiére, vyzývám vás, abyste ministra Macinku neodkladně odvolal

14:07 Havel (TOP 09): Pane premiére, vyzývám vás, abyste ministra Macinku neodkladně odvolal

Projev na 5. schůzi Poslanecké sněmovny dne 28. ledna 2026 k střetu ministra zahraničí Petra Macinky…