Rakušan (STAN): Vláda nemůže být dryáčnicky asociální

15.10.2021 19:21 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k politice budoucí vlády

Rakušan (STAN): Vláda nemůže být dryáčnicky asociální
Foto: Daniela Černá
Popisek: Předseda STAN Vít Rakušan

Skutečně všichni, kdo do toho jdeme, si uvědomujeme, že vláda nemůže být dryáčnicky asociální. Musíme vnímat, že nemáme ve Sněmovně žádnou levicovou stranu, že tady milion lidí nemá zastoupení.

Každopádně to jsou lidé, kteří budou samozřejmě náchylní k tvrdé kritice vlády, budou náchylní k tomu, aby uvěřili třeba nějakému dalšímu populistickému konceptu. Tohle si všichni, kdo se bavíme o nové vládě, uvědomujeme.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Změna Evropy

Zajímalo by mě, jak přesně to myslíte, že se společná Evropa musí měnit? Tvrdíte, že je třeba posílit konkurenceschopnost, bezpečnost, energetickou odolnost. Nemyslíte ale, že právě v tom ale EU dost selhává a je čím dál slabší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Přesně tak vypadá Absurdistán

8:19 Rajchl (PRO): Přesně tak vypadá Absurdistán

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zásahu policie proti vyvěšení vlajky Sovětského sva…