Roman Zarzycký je předsedou hnutí ANO v Plzni

22.11.2015 19:30

Začátkem listopadu se sešli členové oblastní organizace ANO v Plzni - městě. V čele této největší organizace ANO v Plzeňském kraji na vlastní žádost skončila Miloslava Rutová. Na sněmu z mnoha úst zazněla směrem k ní slova poděkování za práci, kterou pro hnutí ANO v Plzni dva roky odváděla.

Roman Zarzycký je předsedou hnutí ANO v Plzni
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

Účastníci sněmu v úvodu rozhodli o odvolání celého vedení ANO v Plzni. Ve volbě nového předsedy byl nominován jediný kandidát. Mgr. Roman Zarzycký, který hnutí mimo jiné reprezentuje na plzeňské radnici. Ten získal mandát předsedy ANO v Plzni.

Novými místopředsedy ANO v Plzni se potom ve volbě stali Petr Fišer z obvodu Plzeň 2 a Kamal Farhan z Plzně 3. Novým revizorem se stal dosavadní místopředseda oblasti Václav Michálek z Plzně 4. Protože je nový předseda z Plzně 1, má hnutí ANO ve svém vedení rovnovážné zastoupení všech velkých městkých obvodů.

reklama

autor: PV

Ing. Jan Zahradil byl položen dotaz

Proč už nekandidujete?

Bylo to vaše rozhodnutí? Já mám spíš dojem, že proto, že říkáte věci narovinu a ne vždy se vyjadřujete kladně na účet této vlády vás jednoduše odstavili, protože tato vláda jiné názory nepřipouští.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Novák (ANO): Proč jste nezařadili kratom na seznam zakázaných látek?

21:03 Novák (ANO): Proč jste nezařadili kratom na seznam zakázaných látek?

Projev na 94. schůzi Poslanecké sněmovny 27. února 2024 - návrh na zařazení bodu Informace ministra …