Roudnice nad Labem navštívila veletrh Regiontour v Brně

22.01.2019 21:14

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech v uplynulém týdnu do prostoru brněnského výstaviště opět přilákal zástupy návštěvníků. Roudnice nad Labem, prostřednictvím prezentace Destinační agentury České středohoří, u toho samozřejmě nemohla chybět.

Roudnice nad Labem navštívila veletrh Regiontour v Brně
Foto: archív autora
Popisek: Roudnice nad Labem

Na veletrhu  bylo na stánku Destinační agentury České středohoří prezentováno i město Roudnice nad Labem a Podřipsko se svou kampaní www.vyletnarip.cz.

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech Regiontour se uskutečnil v Brně ve dnech 17. – 20. 1. 2019. Po loňském úspěchu se destinace České středohoří a Podřipsko opět představila návštěvníkům. Čtyřdenní veletrh přilákal mnoho návštěvníků z řad odborníků i široké veřejnosti. Velký zájem byl o informační materiály týkající se cykloturistiky a turistických cílů na trase Labské stezky. Dotazů na možnosti aktivního vyžití ve městech Terezín, Litoměřice, Roudnice nad Labem a okolí padlo nespočet. Návštěvníci se opět velmi zajímali i o památnou horu Říp. Materiály a praktické informace o Českém středohoří a Podřipsku se rozdávaly téměř nepřetržitě. Návštěvníci si odnesli po stovkách kusů propagačních letáků Výlet na Říp: Roudnice nad Labem a Podřipsko a Podřipsko dětem, dále pak cykloturistické mapy Roudnice nad Labem a Podřipsko. K dispozici byla i nová cykloturistická mapa Labské stezky a okolí, turistická mapa Českého středohoří, leták s aktuálními akcemi či leták s nabídkou českých vinařských akcí.

V pátek, v sobotu a v neděli proběhla i krátká vědomostní soutěž s představením destinace České středohoří. Výhrou byly vždy tři regionální certifikované produkty – víno Fratava z Lobkowiczkého zámeckého vinařství Roudnice nad Labem, pivo Mazel z ústeckého Pivovar Hotelu Na Rychtě a vonný balíček z Levandulové farmy Židovice.

V rámci veletrhu byl představen i nový sběratelský 4pohled k Měsíci věží a rozhleden České republiky 28. 9. – 28. 10., na němž je vyobrazena věž Hláska, Kratochvílova rozhledna, hora Říp a rozhledna Na Horách u Rohatců. V prodeji bude od května 2019 v Informačním a dopravním centru Podřipska.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Kdo nejde s námi, jde proti nám

Nevybíravě jste odsoudil demostranty proti vládě či voliče Babiše. Jak mi vyvrátíte dojem, že jste tu jen pro vaše voliče? Proč vrážíte mezi lidi klíny, proč se je nesnažíte stmelovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Orbán prohlásil, že by na Ukrajině mělo být vyhlášeno okamžité příměří

10:06 Okamura (SPD): Orbán prohlásil, že by na Ukrajině mělo být vyhlášeno okamžité příměří

Komentář na facebookovém profilu ke slovům maďarského premiéra Viktora Orbána.