Roudnice nad Labem navštívila veletrh Regiontour v Brně

22.01.2019 21:14

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech v uplynulém týdnu do prostoru brněnského výstaviště opět přilákal zástupy návštěvníků. Roudnice nad Labem, prostřednictvím prezentace Destinační agentury České středohoří, u toho samozřejmě nemohla chybět.

Roudnice nad Labem navštívila veletrh Regiontour v Brně
Foto: archív autora
Popisek: Roudnice nad Labem

Na veletrhu  bylo na stánku Destinační agentury České středohoří prezentováno i město Roudnice nad Labem a Podřipsko se svou kampaní www.vyletnarip.cz.

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech Regiontour se uskutečnil v Brně ve dnech 17. – 20. 1. 2019. Po loňském úspěchu se destinace České středohoří a Podřipsko opět představila návštěvníkům. Čtyřdenní veletrh přilákal mnoho návštěvníků z řad odborníků i široké veřejnosti. Velký zájem byl o informační materiály týkající se cykloturistiky a turistických cílů na trase Labské stezky. Dotazů na možnosti aktivního vyžití ve městech Terezín, Litoměřice, Roudnice nad Labem a okolí padlo nespočet. Návštěvníci se opět velmi zajímali i o památnou horu Říp. Materiály a praktické informace o Českém středohoří a Podřipsku se rozdávaly téměř nepřetržitě. Návštěvníci si odnesli po stovkách kusů propagačních letáků Výlet na Říp: Roudnice nad Labem a Podřipsko a Podřipsko dětem, dále pak cykloturistické mapy Roudnice nad Labem a Podřipsko. K dispozici byla i nová cykloturistická mapa Labské stezky a okolí, turistická mapa Českého středohoří, leták s aktuálními akcemi či leták s nabídkou českých vinařských akcí.

V pátek, v sobotu a v neděli proběhla i krátká vědomostní soutěž s představením destinace České středohoří. Výhrou byly vždy tři regionální certifikované produkty – víno Fratava z Lobkowiczkého zámeckého vinařství Roudnice nad Labem, pivo Mazel z ústeckého Pivovar Hotelu Na Rychtě a vonný balíček z Levandulové farmy Židovice.

V rámci veletrhu byl představen i nový sběratelský 4pohled k Měsíci věží a rozhleden České republiky 28. 9. – 28. 10., na němž je vyobrazena věž Hláska, Kratochvílova rozhledna, hora Říp a rozhledna Na Horách u Rohatců. V prodeji bude od května 2019 v Informačním a dopravním centru Podřipska.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zábranský (Piráti): Praha motivuje městské části k opravám bytů, vyčlenila na ně 500 milionů

22:41 Zábranský (Piráti): Praha motivuje městské části k opravám bytů, vyčlenila na ně 500 milionů

Hlavního město vyčlenilo 500 milionů korun z Fondu rozvoje dostupného bydlení na podporu městských č…