Marksová si totiž nevidí do úst, když prohlásila, že jsou tady desítky a stovky organizací, které pomáhají skupinám obyvatel, jež jsou v nějaké těžké životní situaci, takže je nefér, že zrovna Fond ohrožených dětí, který se do situace dostal vlastní vinou, nyní žádá prezidenta o dotace navíc. Nevím sice, o jakých skupinách obyvatel paní ministryně mluvila, ale pokud je vláda schopná vynaložit několik miliard korun pro nelegální imigranty, tak ať mě tedy paní Marksová přesvědčí, co je vlastně nefér. Mě to spíše připadá, jako pohrdání vlastními občany na úkor nelegálních přivandrovalců.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

