Rozvoral (SPD): Na osypky je Lisabonská smlouva!

15.01.2016 9:42

Na osypky je Lisabonská smlouva, neboli nedemokratická Evropská komise bude kontrolovat demokratické Polsko!

Rozvoral (SPD): Na osypky je Lisabonská smlouva!
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Polská strana Právo a spravedlnost-PiS to po volbách, ve kterých získala nadpoloviční většinu v parlamentu, vzala pevně do ruky a tak, jak jí to demokraticky přísluší, provedla změny v několika důležitých státních institucích.

Stalo se to v těch institucích, které pochlebovaly bývalé vládní garnituře a ta z toho má teď osypky. Nevím sice, zda ihned odjela žalovat do Bruselu, nebo zda se dají osypky přenést i přes telefonní mobilní sítě, ale zatím to vypadá tak, že je zřejmě obojí správně. Osypaná je už totiž i celá Evropská komise, která se z toho důvodu chystá do Polska na inspekci. Je to ta komise, která není demokraticky volena, jelikož všichni komisaři jsou na své posty pouze dosazeni vládami svých států. Tento sice nedemokratický spolek odložených politiků má však v ruce proti těmto citovaným osypkám velmi silná antibiotika, kterými je Lisabonská smlouva.

Bruselským oligarchům prostě nevoní, že v Polsku přebírají moc zástupci občanů a ne nějakých zrádců národa ve prospěch diktatury nazývající se Evropská unie. Té EU, která dělá vše jen pro to, aby se multikulturalismus v Evropě rozšířil v co možná největším měřítku, a hlavně právě k tomu využívá Lisabonskou smlouvu, což je mocný dokument, který si prosadily ty největší a nejmocnější evropské země a který je obrovským nebezpečím všem státům, které chtějí chránit zájmy svých občanů.

Lisabonská smlouva je obrovské zlo, proti kterému se z důvodu její ratifikace také českými politickými představiteli nedá v současné době bránit ničím jiným než vystoupením z Evropské unie. To je opravdu a pouze jediná možnost, jak se ještě dá zachránit suverenita každého státu včetně České republiky!

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČSSD: V případě rumburské nemocnice je Ministerstvo zdravotnictví nečinné

18:20 ČSSD: V případě rumburské nemocnice je Ministerstvo zdravotnictví nečinné

Případ Lužické nemocnice v Rumburku je nyní velmi mediálně známý. Nemocnice, která je ve ztrátě něko…