Rozvoral (SPD): Nejkrásnější svátky v roce, tak ať jsou šťastné a veselé

22.12.2015 10:50

Blíží se nejkrásnější svátky v roce a to hlavně pro naše děti, které se již dlouhou dobu a netrpělivě těší, jakéže dárky najdou na Štědrý den pod krásně ozdobeným stromečkem, které jim tam nadělí Ježíšek.

Rozvoral (SPD): Nejkrásnější svátky v roce, tak ať jsou šťastné a veselé
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Ještě před tím tomu ale bude předcházet výborná večeře a to dle zvyků každého z nás. Ve většině domácností to bude hlavně bramborový salát, ke kterému se bude podávat voňavý kapr, smažené řízky a vinná klobása. Na každém stole bude také připraveno něco dobrého k pití, vánoční cukroví a čerstvé ovoce, které by nemělo nikde chybět. Při tom štědrovečerním hodování bychom si měli vzpomenout i na naše blízké, kteří již mezi námi nejsou, jelikož si to určitě za všechnu tu lásku, kterou nám celý život obětovali, zaslouží.

Vánoce jsou prostě nádhera a já se na ně každý rok, jak se blíží, těším a to hlavně proto, že si po náročném roce nesmírně odpočinu a načerpám nové síly. Při tom odpočívání si neodpustím oba díly Haškova Švejka, jelikož si Vánoce bez této vynikající postavy ztvárněné panem Rudolfem Hrušínským nedovedu moc dobře představit. Další z věcí, která k vánočním svátkům neodmyslitelně patří, je návštěva a potkání se se zbytkem rodiny, blízkými příbuznými, popřípadě známými a kamarády, se kterými prohodíme pár slov a připijeme si na to, abychom se za rok opět ve zdraví sešli.

Važme si prosím takovýchto svátků a zvyků, které nám po pokolení předávali naši předkové a které my dále předáváme svým dětem. Naše děti jsou naší úspěšnou budoucností a my musíme zabezpečit to, aby jim každý rok přinesl Ježíšek spousty dárků a aby vyrůstaly a žily v bezpečném domově, s názvem Česká republika. 

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Michal Hašek (ČSSD): Několik oranžových vět

21:01 Michal Hašek (ČSSD): Několik oranžových vět

Namísto letní prázdninové pohody zmítá českou politikou vnitrokoaliční krize, která má podle mého hl…