Rozvoral (SPD): Vláda připravuje integraci šesti tisíc imigrantů do České republiky

29.08.2016 9:50

Česká vláda si dělá z občanů neskutečnou legraci! Nahlas sice odmítá imigrační kvóty, ale ve vší tichosti už hledá generálního poskytovatele integračních služeb, jež bude mít za úkol integrovat šest tisíc žadatelů o azyl.

Rozvoral (SPD): Vláda připravuje integraci šesti tisíc imigrantů do České republiky
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Rezort Chovancova Ministerstva vnitra potichoučku připravuje půlmiliardový kšeft na veřejnou zakázku na generálního poskytovatele integračních služeb pro imigranty na období let 2017 až 2019. V materiálu se píše o přibližném počtu šesti tisíc osob, které by měla Česká republika přijmout ve zmíněném tříletém období. Poskytováním integračních služeb je míněna pomoc oprávněným osobám především v oblasti bydlení, vzdělávání, odstranění jazykové bariéry a pomoc při vstupu na trh práce.

Z toho je patrné, že vláda přistoupila na povinné kvóty Bruselu, i když veřejně na plná ústa premiéra Sobotky a vícepremiéra Babiše prohlašuje, že je proti kvótám. Je vidět, že je skutečnost od reality vzdálená na sto honů. No jo blíží se krajské a senátní volby, tak se všichni ve svých velkohubých prohlášeních předhánějí, jak jsou proti imigračním kvótám a jen co vysloví poslední větu, hned za zády připravují tajně úplně něco jiného. To je přesně obraz české politiky posledních 25-ti let. Slibovat hory i s horákama a v reálu dělat přesný opak.

Je to pokrytectví toho nejtěžšího zrna, ale nejhorší na tom je to, že jim na to někteří lidé zase skočí jako slepice po flusu no a než ten zobák rozlepí, tak již bude pozdě a nezbude jim nic jiného než opět jen v hospodách kritizovat, jak je všechno špatně. Proto je potřeba vnímat a dávat si do souvislosti všechny činy politiků a podle toho se také řídit. Jsem přesvědčen, že se některým lidem již teď pomalu rozsvěcuje a že to velké pokrytectví prokoukli. Český lid není hloupí, jen by se měl o veřejné věci více zajímat, protože naše země jsou naše daně a naopak naše daně jsou naše země a je jen na nás komu ty daně pro společné hospodaření svěříme.

Převzato z profilu.

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PVTato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Niedermayer (TOP 09): Co nám řekly volby?

22:21 Niedermayer (TOP 09): Co nám řekly volby?

Analýza volebních výsledků na facebookovém profilu