Rozvoral (SPD): Zvyšujeme peníze lidem, kteří slušně žijí a poctivě pracují!

04.07.2018 12:50 | Zprávy
autor: PV

Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) k aktuální politické situaci.

Rozvoral (SPD): Zvyšujeme peníze lidem, kteří slušně žijí a poctivě pracují!
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

1. Poslanci Hnutí SPD podpořili v Poslanecké sněmovně legislativní návrh měnící výpočet důchodu tak, že dojde k navýšení důchodů u pracujících lidí s nízkým příjmem. Považujeme tento přístup za správný a řešení sociální situace lidí, kteří celý život pracovali a odchod do důchodu je pro ně sociální katastrofa, za nutné. Plníme tím svůj program. Chceme zvýšit peníze pro lidi, kteří slušně žijí a poctivě pracují.

2. Do druhého čtení v Poslanecké sněmovně prošly návrhy zákonů o obecném referendu. Je to úspěch naší politické práce, ale naše Hnutí SPD nyní musí bojovat, aby v konečném znění zákona nechyběla možnost hlasování o zásadních věcech týkajících se občanů naší země. ČSSD a hnutí ANO prosazuje okleštěnou verzi, která vylučuje hlasování například o členství v mezinárodních organizacích, mezistátních smlouvách a důležitých otázkách hospodaření země.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

EU

Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trikolora: David patřil k lidem, jejichž ztráta nahradit nejde

18:05 Trikolora: David patřil k lidem, jejichž ztráta nahradit nejde

Informace na veřejném facebookovém profilu strany o úmrtí bezpečnostního experta Davida Bohbota