Rozvoral: Solidarita končí tam, kde je něco byrokraticky nařízeno!

15. 6. 2015 10:12

Většina multi-kulti politiků a sluníčkářů se v rámci přijímání imigrantů stále ohrazuje slovem solidarita, kterou je prý třeba z důvodu jejich záchrany a také pomoci jižním státům Evropy projevovat.

Rozvoral: Solidarita končí tam, kde je něco byrokraticky nařízeno!
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Jedním z možných projevů solidarity do válkou napadených zemí je finanční, materiální, technická a zdravotnická pomoc a také okamžitý konec dodávek jakýchkoli zbraní, jelikož tím, že stále do těchto zemí pumpujeme zbraně, jak na běžícím páse, si vlastně válečné imigranty vyrábíme sami. Vzhledem k tomu, že devadesát procent imigrantů je ekonomických, tak dalším projevem solidarity, který tímto navrhuji je natankování paliva do připlouvajících lodí, aby se všichni mohli zdárně vrátit zpět, odkud pochází a nezůstali někde na otevřeném moři. No a v neposlední řadě bych solidárně poslal nějaké finanční prostředky a techniku také jižním státům Evropy, abychom se společně a řádně postarali o ochranu evropských hranic a o již zmíněné dotankování všech imigračních lodí.

Vše ostatní, jako jsou třeba kvóty o přerozdělování imigrantů, již solidaritou samozřejmě není, jelikož když mi někdo něco byrokraticky z vrchu nařídí, tak už to nemá se solidaritou nic společného a je to jen prachsprosté prosazování moci silou. Solidaritou není ani sluníčkářské prohlašování, že imigranty musíme přijímat proto, že jsou zubožené a z chudých oblastí Afriky. Není to naše solidární povinnost, spíš si myslím, že to zavání citovým vydíráním.

V první řadě se musíme pořádně postarat o naše důchodce, nemocné a postižené spoluobčany, aby mohli žít důstojným životem – to je solidarita, kterou bychom se měli všichni ohánět a mít jí plná ústa. 

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Udženija (ODS): Pokroucená morálka nemůže zvítězit nad pravidly společnosti

16:45 Udženija (ODS): Pokroucená morálka nemůže zvítězit nad pravidly společnosti

Komentář na facebookovém profilu ke kauze Babiš