SPOLU: Prosadili jsme naše požadavky, pandemický zákon umožní náhrady škod

18.02.2021 13:06 | Zprávy
autor: PV

Koalice SPOLU prosadila na jednání s vládou do pandemického zákona důslednou parlamentní kontrolu postupu vlády a náhradu škod občanům, kterých se dotknou vládní omezení. ODS, KDU-ČSL a TOP 09 proto navrhnou ukončení nouzového stavu ke dni účinnosti pandemického zákona.

SPOLU: Prosadili jsme naše požadavky, pandemický zákon umožní náhrady škod
Foto: Jdeme do toho spolu
Popisek: SPOLU - koalice ODS, KDU-ČSL, TOP 09

„Na dnešním jednání s vládou jsme prosadili naše požadavky. Konečně jsme přinutili vládu jednat a dokázali jsme se v těžké chvíli domluvit. Existuje shoda na pandemickém zákoně – od parlamentní kontroly až po důležitý bod umožňující náhradu škod, který vláda doposud odmítala.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Česká pirátská strana byl položen dotaz

Proč

Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Peštová (ANO): Odešli ti, kteří byli dosazeni

20:05 Peštová (ANO): Odešli ti, kteří byli dosazeni

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 24. června 2026 k návrh poslanců vládní koalice na vydání z…