Seďa (ČSSD): Ignorace či zlý úmysl

15.09.2014 15:20 | Zprávy

Nevím jak Vy, ale v našem regionu moc neplatí tvrzení, že sdělovací prostředky jsou hlídacím psem demokracie. Spíše platí rčení, koho chleba jíš, toho píseň zpíváš.

Seďa (ČSSD): Ignorace či zlý úmysl
Foto: Daniela Černá
Popisek: Antonín Seďa, poslanec ČSSD

Dnes pořádala ČSSD tiskovou konferenci k zahájení předvolební kampaně, na kterou řádně sezvala novináře z celého regionu. Ovšem buď to byla ze strany sdělovacích prostředků ignorace či zlý úmysl, ale hlídací pes zřejmě hlídal někde jinde. ČSSD je díky svým voličům a občanům města Uherské Hradiště dlouhodobě úspěšná, takže si kladu otázku, proč novináře nezajímají kandidáti a volební program. A to zejména z toho důvodu, že sociální demokraté byli a jsou hlavním motorem opozičních stran. Byla to také ČSSD, která dlouhodobě hájí zájmy občanů města před zvůlí pravicové radniční koalice.

Připomenu neochotu respektovat výsledky posledních komunálních voleb v zastoupení v komisích RM, ignoraci veřejného mínění a připomínek občanů při investicích  rámci revitalizace města, současný plánovaný deficit města ve výši 113 mil.Kč nebo přehlasovávání opozičních zastupitelů jedním hlasem. Kdyby nebyla politika vážnou věcí, pak bych se musel smát nejen současným návrhům ODS, ale zejména jejich předvolebnímu sloganu Společně s Vámi. Vede mne k tomu zkušenost z radničního vládnutí za posledních osm let, kdy moc velký respekt k názorům obyvatel neměli a nerespektovali mnohá doporučení členů komisí.

A jelikož jsme na tiskové konferenci chtěli podat veřejnou výzvu k transparentnímu financování předvolební kampaně, volím tuto formu k jejímu zveřejnění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Prezident

V čem myslíte, že je omezována kontrola prezidenta? Kdo a jak vůbec může kontrolovat prezidenta? A myslíte, že se Zeman nebo Pavel povyšují nad soudy? To podle mě ne, nad ostatní politiky to ano, ale asi se to fakt dalo čekat. Hodně se teď taky mluví o tom, že jde ústavní soud na ruku prezidentovi, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Ústavní soud porušil zákon

16:18 Rajchl (PRO): Ústavní soud porušil zákon

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k verdiktu Ústavního soudu stran kompetenční žaloby p…