Sedm měsíců vlády ČSSD – skládáme účty

13. 9. 2014 10:41

V duchu zhodnocení výsledků nové vlády za prvních sedm měsíců její existence a tématu blížících se komunálních a senátních voleb se ponese jednání Ústředního výkonného výboru ČSSD.

Sedm měsíců vlády ČSSD – skládáme účty
Foto: Hans Štembera
Popisek: ČSSD, ilustrační foto
reklama

Se zhodnocením dosavadního působení ČSSD v koaliční vládě vystoupí předseda strany Bohuslav Sobotka a všichni sociálnědemokratičtí ministři. Předseda ČSSD seznámí členy ÚVV také s hlavními prioritami sociální demokracie pro následující měsíce. Na jednání vystoupí také kandidáti strany na primátory Prahy, Ostravy a Brna i předseda Senátu Milan Štěch. Sociální demokracie také představí vizuály, se kterými půjde do druhé fáze volební kampaně.

„Sociální demokracie během sedmi měsíců neztrácela čas a prosadila řadu svých programových cílů. Už od prvního ledna lidé pocítí řadu citelných změn, které se týkají kromě jiného valorizace penzí, zvýšení minimální mzdy nebo růstu platů pro učitele hasiče i policisty. Naši intenzivní práci i fakt, že nás nezatěžují zbytečné skandály, jak tomu bylo v minulosti zvykem, považuji za nejlepší předpoklad pro zisk přízně voličů v podzimních volbách,“ řekl předseda ČSSD Bohuslav Sobotka.

Program zasedání ÚVV, které bude mimořádně otevřeno pro pracovníky sdělovacích prostředků, naplní kromě zhodnocování dosavadní práce také prezentace nejdůležitějších cílů pro nejbližší období vládní odpovědnosti ČSSD.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: ČSSD
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kovářová (STAN): Navrhujeme jednorázový příspěvek 6000 korun pro samoživitelky a samoživitele

17:15 Kovářová (STAN): Navrhujeme jednorázový příspěvek 6000 korun pro samoživitelky a samoživitele

Projev na 79. schůzi Poslanecké sněmovny 19. ledna 2021 k návrhu vyplacení jednorázového příspěvku p…