Senátor Hilšer: Tak žije Navalnyj v Rusku

21.05.2023 6:11 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Alexeji Navalnému.

Senátor Hilšer: Tak žije Navalnyj v Rusku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kandidát na prezidenta Marek Hilšer vyvrátil zvěsti o odstoupení z boje o Hrad. Apeloval také na to, aby občané nevolili zlo

Tak nějak vypadá ŠIZO, „štrafnyj izoljator“, česky samotka. Vězení ve vězení. V ní tráví opakovaně svůj trest za mřížemi ruský opoziční politik Alexej Navalný. Je mu odpírán spánek, lékařská péče a je opakovaně nucen k pobytu v izolaci, čímž věznice porušuje i svá vlastní nelidská pravidla.

V srpnu r. 2020 se Putinovu režimu nepodařilo zabít svého politického konkurenta, Navalný po otravě nervovou látkou novičok díky pevné vůli a péči německých lékařů doslova vstal z mrtvých a rozhodl se vrátit do Ruska, aby pokračoval ve svém boji proti korupci a diktatuře. Po svém příletu do Moskvy byl okamžitě zatčen a odsouzen v politickém procesu na 9 let vězení, necelý rok předtím, než Rusko napadlo Ukrajinu.

„Alexejův osud a válka o Ukrajinu spolu souvisí. Kreml se před napadením Ukrajiny potřeboval zbavit veškeré opozice,“ říká Leonid Volkov (?????? ??????), někdejší blízký spolupracovník Navalného, který přijel do Prahy upozornit na mučení, represe a pronásledování ruské opozice, nezávislých novinářů a obránců lidských práv.

Věřím, že Ukrajina bude osvobozena a že osvobozen bude i Alexej Navalný a stovky dalších politických vězňů v Rusku. Věřím, že se to stane, pokud nebudeme lhostejní. Navštivte expozici ŠIZO na Staroměstském náměstí v Praze!

Expozice bude k nahlédnutí do 31. května.

#SlavaUkraini

#FriendsOfFreeRussia

#FreeNavalny

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

pojištění

Nemyslíte, že by podnikatelům více než odložení plateb sociálního pojištění pomohlo, kdybyste zálohy tak rapidně nezvedli? Jak na takové navýšení ODS vůbec mohla přistoupit? Protože co si budeme povídat dříve nebo později ty zálohy budu stejně muset zaplatit, takže ta vaše pomoc je dost vratkavá, ne...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Navalnyj je obehraná, bezcenná karta Západu. Vše má rub a líc, dnes už má tu horší stranu., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseUnkr , 21.05.2023 10:31:49

|  7 |  0

Další články z rubriky

Vích (SPD): V Libereckém kraji bude lídrem kandidátky Michal Švarc

12:12 Vích (SPD): V Libereckém kraji bude lídrem kandidátky Michal Švarc

Dne 16. července byly ukončeny registrace kandidujících subjektů do krajských zastupitelstev.