Senátor Valenta: Král je nahý

28.11.2016 6:34

Stále více se potvrzuje, jak chaotický a zcela nepřipravený systém EET je. Nelze se tomu divit, když si přečtete svědectví o tom, že na Ministerstvu financí levá ruka neví, co dělá pravá.

Senátor Valenta: Král je nahý
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Ivo Valenta

Místopředseda vlády Babiš se podivuje, že neměl tušení, kolik druhů podnikání u nás existuje, snaží se vše hodit na své úředníky, ale ani tím se nemůže vyvléct z odpovědnosti za škody, které EET napáchá. Je třeba si neustále připomínat, že to byl on, kdo nám tvrdil, že stát bude řídit jako firmu. Je třeba si neustále připomínat, že on převzal za EET plnou politickou odpovědnost a že pouze on je již tři roky ministrem financí, nad jehož resortem nemá moc nikdo jiný. Jak se v plné nahotě ukazuje, jeho bohorovnost je jen maskou, která zakrývá to co je za ní. A sice neschopnost, nekompetentnost, aroganci moci a bezskrupulózní touhu naplnit přes veškerá varování své nesmyslné plány. Šéf ANO nyní "objevuje Ameriku", když zjišťuje banality, které byly opakovaně zmiňovány v parlamentní rozpravě o EET. Jen kdyby ji pozorněji poslouchal a nedehonestoval ji coby žvanírnu, možná si mohl ušetřit nejen starosti vlastní, ale hlavně mohl ušetřit tísíce podnikatelů toho, aby museli zbytečně utrácet za něco, co pro ně nemá absolutně žádný přínos.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

ČT

Nejste sám, kdo si stěžuje na to, že pořad 168 zkresluje a vytrhuje vyjádření z kontextu. Proč se s tím ale něco nedělá? Lhát by neměli nikde v médiích, ale ČT se navíc nálepkuje jako veřejnoprávní.A myslíte, že je problém jen ve 168? Mě přijde celá ČT dost jednostranná, takže radši koukám na zprávy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Koudelka (Trikolora): Důchody a diletantství

20:33 Koudelka (Trikolora): Důchody a diletantství

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) uvažuje o prodloužení věku odchodu do důcho…