Senátor Valenta: Maďarsko se nebojí odvážných řešení

21.10.2018 8:39 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k zákazu oboru genderová studia v Maďarsku

Senátor Valenta: Maďarsko se nebojí odvážných řešení
Foto: JK
Popisek: Senátor Ivo Valenta

Poté co se ostře postavilo proti nátlakovým neziskovým organizacím, které jsou často financovány z tajemných zahraničních fondů, teď se odhodlalo vyslat jasný signál na obhajobu tradiční rodiny a tradičního rozdělení společnosti na muže a ženy.

Jsem rád, že ženy mají v dnešní společnosti rovnocenné postavení. Ale opravdu nevím, na co bychom potřebovali mít stovky vysokoškolských absolventů genderových studií. K čemu budou tito „odborníci“ pro naši budoucnost užiteční?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Nezvolení

Dobrý den pane poslanče. Stěžujete si, že jste nebyl zvolen do funkce místopředsedy poslanecké sněmovny díky vládním poslancům. Můžete mi vysvětlit, proč Vás nevolilo víc než 20 poslanců z vašeho spektra ?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdechovský (KDU-ČSL): Pád Íránu by měl dvě velká pozitiva

22:31 Zdechovský (KDU-ČSL): Pád Íránu by měl dvě velká pozitiva

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Íránu.