Senátor Veleba: Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá aneb „vítěz“ vládní krize ostudně skončil

15.06.2017 18:40

Pouhé čtyři měsíce před parlamentními volbami a tři měsíce po volebním sjezdu ČSSD se stalo něco, co dějiny novodobé politické historie ČR, ani učebnice politologie zatím nikdy nezaznamenaly.

Senátor Veleba: Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá aneb „vítěz“ vládní krize ostudně skončil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Veleba
reklama

Po třech a půl rocích prý velmi úspěšné vlády, po třech měsících bombastického volebního sjezdu ČSSD, který prý přinesl sjednocení a po uměle vyvolané vládní krizi, jejímž vítězem prý byl předseda ČSSD a premiér Bohuslav Sobotka, je po včerejšku všechno jinak.

Bohuslav Sobotka už není předseda ČSSD, ale zůstává předsedou vlády. Předsedou ČSSD se prý stává Milan Chovanec (před třemi měsíci zvolen sjezdem ČSSD do funkce 1. místopředsedy) a volebním lídrem pro parlamentní volby 2017 se stává pan Zaorálek, prý snad budoucí premiér!

STRANA PRÁV OBČANŮ vyjadřuje politování nad tímto ostudným vývojem na levé straně politického spektra a nabízí občanům a voličům politický program a principy, na jehož počátku stál obnovitel moderní sociální demokracie a nynější prezident České republiky Miloš Zeman, který je současně čestným předsedou SPO.

Nabízíme program Pevné české kořeny, nabízíme spolupráci a podporu Miloše Zemana do druhého funkčního období ve funkci hlavy státu. Netřeba zdůrazňovat, v jaké žijeme době, jak je ohrožena naše civilizace a kdo je jediným státníkem Evropy, který hájí naše zájmy, naše hodnoty, který se zasazuje o Českou republiku.

Je to pan prezident Miloš Zeman a aby byl úspěšný, k tomu potřebuje v Parlamentu spojence. Nabízíme vám, abychom těmi spojenci byli my všichni.

Jan Veleba, předseda Strany Práv Občanů

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Čunek: Po ministru Hamáčkovi požaduji omluvu za průtahy při schvalování výstavby nové nemocnice

21:59 Hejtman Čunek: Po ministru Hamáčkovi požaduji omluvu za průtahy při schvalování výstavby nové nemocnice

Otevřený dopis ministru vnitra Janu Hamáčkovi