Skopeček (ODS): Nadbíhání Babišovi pokračuje

27.12.2016 11:45 | Zprávy

Reakce na vánoční projev prezidenta Miloše Zemana. (Nazývat to poselstvím považuji za neadekvátní a nafoukané)

Skopeček (ODS): Nadbíhání Babišovi pokračuje
Foto: Archiv JS
Popisek: Jan Skopeček

1. Miloš Zeman chválí výsledek letošního rozpočtu, ale o rozpočtu s 60 mld. deficitem v příštím roce, kdy čekáme růst, mlčí. Nadbíhání Babišovi pokračuje.

2. Naše ekonomika skutečně roste. Co ale dělat ve chvíli, kdy skončí nízké ceny ropy, umělé oslabování koruny, vyčerpají se EU fondy, ale prezident nenastínil.

3. ČR netrpí nedostatkem kapitálu. Více než investice čínských firem v ČR mě zajímá možnost českých subjektů pronikat na čínský trh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Komunisté

Myslíte, že SOCDEM pomůže se dostat Komunistům zpět do Sněmovny? Podle mě je to přesně naopak. A vás se ptám, proč myslíte, že řada voličů i dnes volí komunisty? Nemyslíte, že je to i vaší vinou, protože neumíte dělat sociální politiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trikolora: Odsouzení takzvaní „uprchlíci“ jsou vyhošťováni jen výjimečně

4:29 Trikolora: Odsouzení takzvaní „uprchlíci“ jsou vyhošťováni jen výjimečně

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vyhošťování uprchlíků, kteří spáchají kriminální či…