Šlachta (Přísaha): Čekají nás minimálně tři těžké týdny. Psychicky i fyzicky

28.02.2021 9:14

Komentář na facebookovém profilu k následujícím třem týdnům.

Šlachta (Přísaha): Čekají nás minimálně tři těžké týdny. Psychicky i fyzicky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Robert Šlachta
reklama

Asi víte, co se stane od pondělí. Bohužel kvůli vládním opatřením na omezení pohybu musíme zrušit i naše drive-in stánky, které jsme plánovali na příští týden. Měl to být náš poslední týden. Pardubice. Hradec. Olomouc. Ostrava. Zlín. A spousta dalších míst.

Čekají nás minimálně tři těžké týdny. Psychicky i fyzicky. Nejtěžší to určitě bude pro všechny lidi v nemocnicích. Vážím si jejich práce a nechci žádným způsobem ohrozit naše zdravotnictví.

Včera jsem vám psal, jak strašně mi vadí nekoncepčnost jednání vlády a sněmovny. Díky všem, kteří jste mi napsali, že to vidíte podobně nebo jste příspěvek i sdíleli. Vážím si toho.

Moc mě mrzí, že se s vámi nesetkám. Zvlášť mě štve, že se nedostaneme do Ostravy, protože tam nám setkání překazila situace už podruhé.

Slibuji vám, že jakmile to situace dovolí, tak vyrážím za vámi. Znovu. A hlavně tam, kam jsme se teď nedostali. To platí i pro Karlovarský kraj a Trutnovsko.
I nadále fungují stálá petiční místa dobrovolníků, kam můžete přijít petici podepsat. Nebo můžete poslat podpisy poštou.

Prosím, pokud jste podpisy ještě neposlali, pošlete je příští týden tak, abychom je měli do pátku u nás. Každý jeden z nich se počítá a za každý vám děkuji.
Volný čas využijeme k intenzivní práci na programu Přísahy, na kontakt s dobrovolníky a s vámi všemi, kteří jste vyplnili, že chcete pomoct a ještě jsme se k vám neměli čas dostat. A určitě vymyslíme i další způsob, jak se v následujících týdnech potkat alespoň on-line.

Dávejte na sebe a na své blízké pozor a držte se. Určitě se znova potkáme. Osobně! Zítra se na vás těším na streamu NAPŘÍMO.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kaňkovský (KDU-ČSL): Koronavirus odsál peníze i zdravotním pojišťovnám

7:29 Kaňkovský (KDU-ČSL): Koronavirus odsál peníze i zdravotním pojišťovnám

Zdá se, že pandemie koronaviru se mírně uklidňuje, takže nastává čas zamyslet se nad jejími ekonomic…