Šlachta (Přísaha): Migranti musí čekat na vyřešení žádosti mimo Evropskou unii

25.04.2024 14:07 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k řešení ilegální migrace

Šlachta (Přísaha): Migranti musí čekat na vyřešení žádosti mimo Evropskou unii
Foto: Hans Štembera
Popisek: Robert Šlachta

Řešení nelegální migrace je naše absolutní priorita. Naše Nikola Bartůšek má na to jasný recept. V první řadě je to posílení venkovní hranice Evropy. Pak drakonické tresty pro převaděče a rychlé vyhoštění těch, co nemají právo na azyl.

A ještě jedna věc. Migranti musí čekat na vyřešení své žádosti mimo Evropskou unii. Tenhle poslední bod je velice důležitý. Když budou migranti čekat na vyřešení své žádosti mimo Evropskou unii, tak se nemůže stát, že se jen tak ztratí, když nemají nárok tady zůstat. To se dneska reálně děje. Británie už takový zákon má. Migranty bude posílat do Rwandy. Stejně to chce dělat i Dánsko. Itálie se zase domluvila s Albánií, kde bude umístňovat migranty.

Tohle je přesně místo, kde musí nastoupit celá jednotná Evropská unie. Svojí mezinárodní vahou, smlouvami a taky penězi. Je to jediné funkční řešení. Narozdíl od povinných kvót, které vyjednal Rakušan.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

pojištění

Nemyslíte, že by podnikatelům více než odložení plateb sociálního pojištění pomohlo, kdybyste zálohy tak rapidně nezvedli? Jak na takové navýšení ODS vůbec mohla přistoupit? Protože co si budeme povídat dříve nebo později ty zálohy budu stejně muset zaplatit, takže ta vaše pomoc je dost vratkavá, ne...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pospíšil (TOP 09): Ve vztahu ke zvířatům se musí změnit chování státních institucí

10:21 Pospíšil (TOP 09): Ve vztahu ke zvířatům se musí změnit chování státních institucí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k pozměňovacímu návrhu Ústavy ČR, v němž je zakotvena…