Sláma (Trikolora): Naše země nad propastí, volby jsou záchranná brzda

29.08.2024 11:17 | Monitoring

Naše svoboda i naše malá země stojí nad propastí, krajské a senátní volby můžou být tou pomyslnou záchrannou brzdou před hlubokým pádem dolů. Pokud si to občané dostatečně uvědomí, řeknou stranám vládní koalice jasné NE!!!

Sláma (Trikolora): Naše země nad propastí, volby jsou záchranná brzda
Foto: Archiv JS
Popisek: Místopředseda Trikolory Josef Sláma

V září tu máme volby do Krajů a části Senátu. Občané mají jedinečnou možnost zahýbat českou politickou scénou. Již tři roky zde vládne Petr Fiala a jeho kabinet. Vláda zmaru, ztracených šancí a stagnace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Článek byl převzat z Profilu Josef Sláma

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Lubomír Zaorálek byl položen dotaz

Vím, že chcete skončit v čele SOCDEM

Končíte i v politice? Nebo to dál budete zkoušet? A co budete dělat teď? A ještě jeden dotaz. Jak zpětně hodnotíte spojení s komunisty? Jste pro, aby v něm strana pokračovala?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Skandální. Evropská komise zahájila řízení proti Slovensku

4:29 Okamura (SPD): Skandální. Evropská komise zahájila řízení proti Slovensku

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k řízení Evropské komise proti Slovensku.