Šmída (Piráti): Babiš chce být u moci dlouho, je kvůli tomu dokonce ochoten vládnout dobře

04.01.2017 15:05 | Zprávy
autor: PV

Babiš se díky přebytkovému výsledku státního hospodaření tváří jako schopný ministr financí. Ovšem je nutno si uvědomit, že není důležité jen kolik peněz odteklo a přiteklo, ale především odkud a kam. Na analýzu má málokdo čas, tak zůstává jen dojem.

Šmída (Piráti): Babiš chce být u moci dlouho, je kvůli tomu dokonce ochoten vládnout dobře
Foto: Creative commons CC-BY-SA
Popisek: Předseda Pirátů v Olomouckém kraji Martin Šmída

Když někdo hrabe celej život, jen tak hrabat nepřestane. A i když má peněz dostatek, je tu ještě moc. A Babiš chce určitě oboje.

Aby měl víc a víc peněz, to si dokáže zařídit už víceméně sám. Dotace, odpouštění daní a kličkování mezi zákony...

Ale aby se udržel u moci, musí ho lidi volit. A aby ho lidi volili, musí mít kvalitní marketing, což není jen reklama. Marketing je komplexní obor o tom, jak dát lidem, co chtějí. A je to vlastně jediná útěcha, kterou máme. Pokud chce být Babiš u moci co nejdéle, musí vládnout dobře.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Trapas

Nemyslíte, že je spíš až trapné, jak se vláda s prezidentem přetahuje? Já nechápu, proč věci, které fungovaly měnit a řešit místo toho, aby se řešilo to podstatné, co fakt tíží lidi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lochman (STAN): Premiér snil, ministr ho probudil

11:05 Lochman (STAN): Premiér snil, ministr ho probudil

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vysokorychlostním tratím.