Sobotka (ODS): Ministr dopravy Dan Ťok by měl okamžitě odstoupit

12.07.2016 22:39 | Zprávy

Je nevídané, jak může „nepráce“ někomu procházet. Nejprve hrozilo zastavení výstavby dálnic, kvůli zastaralé EIA, následné žebrání v Bruselu o výjimku a zrychlené projednávání zákona (ve čtvrtek o tom bude jednat Senát) a teď mýtné.

Sobotka (ODS): Ministr dopravy Dan Ťok by měl okamžitě odstoupit
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Přemysl Sobotka

Pan Ťok je rok a půl ministrem (vystřídal stejně neschopného ministra Prachaře rovněž z ANO) a neudělal nic. Nyní přišel s návrhem na prodloužení smlouvy s Kapschem o tři roky a vláda to podpořila. To je ale na hraně zákona a určitě to bude mít dohru, možná soudní. A pan ministr se tváří spokojeně. Jeho šéf z ANO pan Babiš, raději mlčí a k problému se nevyjadřuje.

No a pan premiér BOHUSLAV Sobotka se vším, jako obvykle, souhlasí. Zase přežil jeden problém.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministryně Decroix: Banda pindíků motoristů bulí, že je na ně Apolena zlá

22:31 Ministryně Decroix: Banda pindíků motoristů bulí, že je na ně Apolena zlá

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Apoleně Rychlíkové a příznivcům Motoristů.