Sobotka (ODS): Udivuje mě snaha jiný názor okamžitě ostrakizovat, dostat na okraj a zamést

28.10.2015 14:26 | Zprávy
autor: PV

Přemysl Sobotka na Facebooku

Sobotka (ODS): Udivuje mě snaha jiný názor okamžitě ostrakizovat, dostat na okraj a zamést
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Přemysl Sobotka

Vzedmuté vášně kolem mého výroku o uzeninách mi jasně ukázaly, že nenávist, atmosféru konfrontace a nedemokratickou podstatu tak zvané politické korektnosti dusící zdravý vývoj evropské společnosti, šíří především ti, kteří sami sebe považují za nositele jediné správné pravdy.

Nikdo se mi nepokusil vysvětlit, proč WHO přichází s kritikou uzenin právě nyní, když o škodlivosti karcinogenů v nich obsažených se ví přes čtyřicet let. Nikdo mi nevysvětlil, v čem se mýlím. Ale tolik planého, nenávistného a iracionálního jsem si už dlouho nepřečetl. Respektuji, že se někomu moje úvaha nemusí líbit. Ale udivuje mě snaha jiný názor okamžitě ostrakizovat, dostat na okraj společnosti a zamést. Vážení, skutečně si myslíte, že jste zachránci demokracie?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Kolář nikde nebyl, nikam nejezdí, jen prezidentovi vyřizuje SMS komunikaci

13:12 Mašek (ANO): Kolář nikde nebyl, nikam nejezdí, jen prezidentovi vyřizuje SMS komunikaci

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Petru Kolářovi na Pražském hradě.