Stárek (ODS): Ministr Chládek odvádí pozornost od svých problémů

16.05.2014 20:44

Ve světle veřejných vystoupení ministra školství Marcela Chládka se musím ohradit vůči jeho výrokům, které mne poškozují. Považuji je za smyšlené a účelové.

Stárek (ODS): Ministr Chládek odvádí pozornost od svých problémů
Foto: red
Popisek: Logo ODS

Ministr školství veřejně opakovaně uvádí, že jsem svou práci zanedbal a současně že jsem cituji: "nomenklaturní kádr ODS", což je termín používaný funkcionáři před rokem 1989. K tomuto uvádím, že jsem byl zaměstnán na ministerstvu 10 let a že mne na něj přijímala ministryně Buzková za ČSSD. Povýšení do funkcí vedoucího, ředitele a vrchního ředitele proběhlo za ministrů ze Strany zelených a Věcí veřejných.

Svou práci jsem vždy odváděl poctivě a žádný z mých nadřízených mé práci za těch deset let nikdy nic zásadního nevytýkal. Odvolán jsem byl v den, kdy mne ODS nominovala jako kandidáta do Evropského parlamentu.

Chování ministra Chládka považuji za snahu odvést pozornost od zpochybňované rigorózní práce a od zvláštního chování vůči podřízeným, které popisovala MF DNES. Jeho útoky beru jako potvrzení těchto informací.

Jakub Stárek,

kandidát ODS do Evropského parlamentu

reklama

autor: ODS

Eurokoalice

Když jste takový odpůrce eura, vám nevadí, že tvoříte koalici s tak eurofanatickými stranami jako je STAN a TOP 09? Proč nejde ODS do voleb samostatně? Přijde mi, že třeba se STAN máte dost protichůdné názory nejen co se týká eura.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolovratník (ANO): Vláda 5K ráda tvrdí, že vzdělání je pro ni prioritou. Tady je graf

23:02 Kolovratník (ANO): Vláda 5K ráda tvrdí, že vzdělání je pro ni prioritou. Tady je graf

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k platům ve školství.