Starostou Prahy 15 je Milan Wenzl za ANO

11.11.2014 8:40 | Zprávy

V pondělí 10. listopadu bylo na zasedání ustavujícího zastupitelstva MČ Praha 15 zvoleno nové vedení radnice. Starostou se stal lídr kandidátky ANO na Praze 15 Milan Wenzl.

Starostou Prahy 15 je Milan Wenzl za ANO
Foto: red
Popisek: Politické hnutí ANO

Hnutí ANO také získalo post 1. místostarosty, kterým byl zvolen Václav Bílek. Dalšími místostarosty byli zvoleni dva kandidáti koalice Patnáctka náš domov (Strana zelených a KDU-ČSL), jeden zástupce hnutí ANO a jeden za ČSSD.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ANO

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Volby

Dobrý den, před volbami jste avizovali, že vaši členové volebních komisí si budou zapisovat výsledky v okrsku a že pak ty jejich výsledky porovnáte s oficiálními výsledky. Platí to? Uděláte to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Klán (KSČM): KoStraKoV na konci cesty aneb Pád Fialovy osvěty

6:03 Klán (KSČM): KoStraKoV na konci cesty aneb Pád Fialovy osvěty

Pod vedením Otakara Foltýna, přezdívaného podle zkratky funkce KoStraKoV, se mise proměnila v sérii …