Štibic (KSČM) k vyloučení soudruha Ransdorfa ze strany

05.12.2015 15:40

Vážení spoluobčané, jak všichni určitě sledujete, opět tu řešíme další z problémů soudruha Jiřího Ransdorfa! Není snad měsíce, aby tento soudruh neudělal nějaký malér. Tím pádem dělá špatný obraz voličům, kteří si myslí, že KSČM je strana, kde jsou zloději a podvodníci, a budou ji brát jako ostatní strany, házet tedy do jednoho pytle a to je špatné!

Štibic (KSČM) k vyloučení soudruha Ransdorfa ze strany
Foto: kscm.cz
Popisek: KSČM - logo

Chci vám vysvětlit, že strana KSČM není stranou, kde by byli zloději a podvodníci. To sami ale můžete vy voliči sledovat! Jak?

Tak například jak často slyšíte v médiích o straně KSČM a o stranách ostatních jako jsou ODS, ČSSD, TOP 09 a další? O KSČM minimum, skoro vůbec a o těchto stranách ostatních snad denně! A když už se dostane KSČM do médií, tak o ní píšou v pozitivním, jak se snaží pomáhat atd., například KSČM byla ta, která navrhla jednorázový příspěvek seniorům a byl schválen! A ne jen to.

A proto tedy doufám, že vás soudruh Jiří Ransdorf neodradil od toho, abyste i nadále volili komunisty a měli k nám důvěru! Doufám, že soudruh Vojtěch Filip vyloučí co nejdříve ze strany soudruha Jiřího Ransdorfa.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Valenta: Vyčísleme státní regulaci

13:57 Senátor Valenta: Vyčísleme státní regulaci

Komentář na facebookovém profilu k nákladům na státní regulaci