Stržínek (ANO): Zastupitelé zvolili nové vedení města. Starostou zůstává Robert Stržínek

06.11.2018 4:33

Zastupitelé Valašského Meziříčí včera zvolili nové vedení města. V čele města opět usedne Robert Stržínek (ANO). První místostarostkou byla zvolena Zdislava Odstrčilová (KDU-ČSL). Post druhé místostarostky znovu obhájila Yvona Wojaczková (ANO).

Stržínek (ANO): Zastupitelé zvolili nové vedení města. Starostou zůstává Robert Stržínek
Foto: archiv starosty
Popisek: starosta Valašského Meziříčí Robert Stržínek (ANO)

Ve velké zasedací místnosti valašskomeziříčské radnice se ve čtvrtek 1. listopadu odpoledne uskutečnilo první ustavující zasedání zastupitelů města. V úvodu jednání složili všichni přítomní zastupitelé slib. Následně zvolili nové radní a schvalovali jednací řád zastupitelstva. Dále také projednávali zásady pro odměňování za výkon funkcí jak v radě a zastupitelstvu města, tak v komisích rady města.

„Toto volební období se chci soustředit na velké investiční akce. Prioritou číslo jedna je pro mě výstavba nové sportovní haly na ulici Palackého. Čeká nás také rekonstrukce náměstí. Rád bych ještě dotáhl do konce opravu venkovního koupaliště. Z bazénové „díry“, která nám v tuto chvíli hyzdí venkovní prostor, by mohl vzniknout nový relaxační bazén. Kromě toho máme připraveno množství investic zejména v oblasti školství a další revitalizace panelových sídlišť. Práce je před námi spousta,“ popsal starosta Robert Stržínek (ANO), který má na starosti finance a rozpočet města, investice, obchodní společnosti, v nichž má město obchodní podíl a městskou policii.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bláha (ANO): Pro mě to je z řad komunistů návrh na nový třídní boj

16:31 Bláha (ANO): Pro mě to je z řad komunistů návrh na nový třídní boj

Projev na 118. schůzi Poslanecké sněmovny 17. září 2021 k zákoníku práce