TOP 09: Do voleb jdeme s novým logem a neměnnými zásadami

24. 3. 2017 13:53

TOP 09 představila novou podobu svého loga, se kterým povede kampaň před podzimními sněmovními volbami. Nový design připomíná trvalé hodnoty, které strana hají, stejně jako nadhled, s nímž jde do každé předvolební kampaně.

TOP 09: Do voleb jdeme s novým logem a neměnnými zásadami
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09
reklama

„Refresh loga jasně ukazuje, že TOP 09 vstupuje do kampaně s energií a elánem. Právě nové logo podtrhuje hlavní hodnoty naší Vize 2030 - svobodu a individuální odpovědnost,“ řekl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. „Pozitivní reakce na naši představu úspěšné země nás neustále přesvědčují, že jdeme správným směrem,“ doplnil předseda Kalousek.

Nová grafika navazuje na původní logo a používá také pro TOP 09 typického motýlka. „Design loga je výrazný, moderní a pro voliče jasně rozpoznatelný. Protože jsme byli v kampani vždy nad věcí, najdou voliči v nové formě loga také typického ´schwarzenbergovského´ motýlka. Ten reprezentuje naše neměnné principy - tradici, odpovědnost a prosperitu, stejně jako nadhled, radost ze života a vtip,“ uvedl první místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek. „Právě náš čestný předseda Karel Schwarzenberg, je ztělesněním této unikátní kombinace všech těchto pojmů,“ řekl Marek Ženíšek.

„Novým logem říkáme, že jsme strana, která trvá na svých zásadách a jejíž politika je konzistentní. Strana, na kterou se můžete spolehnout. Nové logo také ukazuje, že bereme politiku vážně, což je nutné, ale že ji také bereme s humorem. Doufám, že pro nás budou hlasovat všichni, kteří chtějí veselejší republiku, která není ovládána ješitností,” uvedl čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg.

Na začátku letošního roku TOP 09 jako první politická strana nabídla voličům střednědobou představu České republiky v roce 2030. „Ve Vizi 2030 každý najde touhu někam se posunout, zlepšit život v naší zemi.  Logo TOP 09 tak vyjadřuje i nadčasové hodnoty, které jsou základem pro lepší budoucnost, kterou vytvoříme,“ doplnil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

„Program pro sněmovní volby bude realizací prvních čtyř let naší střednědobé představy o České republice. Celou Vizi však charakterizuje důraz na odolnou společnost, která stojí na podpoře silné a sebevědomé střední třídy,“ řekl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Svobodová (OMMO): Násilí, rasově motivované ataky...

5:29 Svobodová (OMMO): Násilí, rasově motivované ataky...

Násilí, rasově motivované ataky a zvůli oficiální moci je třeba odmítnout