„Fakta kolem dotace klubu Osvětimany jsou skandální. Ale ještě více znepokojivá je reakce pánů Pelty a Mynáře, kteří veškerá fakta odmítají a bagatelizuji. To jen svědčí o jejich pocitu nedotknutelnosti, který ale bohužel náš systém stále umožňuje. A to nejen v tomto případě,“ říká Pavel Šedlbauer, předseda fotbalového klubu Teplice a kandidát na senátora za TOP 09, který míní, že nevysvětlená osvětimanská dotace 800 tisíc je velice špatným příkladem pro veřejnost. „Nemůžeme se také divit tomu, že úroveň našeho fotbalu ve srovnaní s jinými zeměmi klesá a sponzoři nechtějí takový systém podporovat a lidé mu nemají chuť fandit.“
Podle Šedlbauera detaily týkající se praktik rozdělovaní peněz Fotbalovou asociací ČR (FAČR) jen potvrzují podezření z korupce a zažitý klientelismus ve vedení českého fotbalu, na který FKT Teplice a osobně Pavel Šedlbauer poukazuje už několik let.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Veřejná doprava
Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?
Další články z rubriky

22:14 Farský (STAN): Ve střední Evropě posilují antievropské a antiukrajinské síly
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k postoji k Ukrajině ve střední Evropě.
- 20:16 Mádlová (ANO): Piráti slibují modré z nebe. Připomeňme si fakta o nich
- 20:06 Hejtman Holiš: Žádám prezidenta o veto školského zákona
- 18:02 Rajchl (PRO): Pokud uspějeme, od totalitního kyjevského režimu se distancujeme
- 16:14 Schillerová (ANO): Moc v ČR mají lobbisté bank, zbrojařů a energetických gigantů, ne Fiala
- 14:12 Turoňová (Stačilo!): Na Krétu a Gavdos se valí tisíce migrantů