Turek (Motoristé sobě): Veřejné ztrapňováni se při hře na vojáčky ze strany bezzubé instituce

21.09.2024 20:11 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k bezzubé rezoluci Evropského parlamentu.

Turek (Motoristé sobě): Veřejné ztrapňováni se při hře na vojáčky ze strany bezzubé instituce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Filip Turek

90 % času se Europarlament zabývá prohlášeními bez jakékoli právní závaznosti a na potřebnou práci není čas - účelem je zviditelňování se předkladatelů. Tyto prohlášení záměrně obsahují ideologické nesmysly "liberálních" progresivistů, aby bylo možné mediálně a společensky likvidovat racionální opozici, která logicky pro nesmysly hlasovat nebude.

Pro ty méně chápavé ještě jednou, ani v jednom z těchto hlasování SE NEHLASOVALO PRO, NEBO PROTI POMOCI UKRAJINĚ, ale pouze pro, nebo proti tomu jaké jako Europarlament uděláme prohlášení o dané situaci.

Všichni jsme věděli, že rezoluce opět projde, že nemá žádnou závaznost krom veřejného ztrapňováni se při hře na vojáčky ze strany bezzubé instituce a diplomatické provokace, která může konflikt maximálně tak vyhrotit (životy a domovy předkladatelů to stát nebude) a ty, kteří tak moc pomáhají Ukrajině jako my všichni, znechutit. Je děsivé a smutné jakou fraškou je dnešní politika. Vzhledem k tomu, že umím číst a přemýšlet v souvislostech, pro výzvu levičáků, kteří o konfliktu nic neví, stejně jako o geopolitice, bezpečnosti, vojenství a mezinárodních vztazích, nemohu se podepsat pod něco, co nikomu nemůže pomoci a co bez zodpovědnosti vyzývá k plošnému posílání čtvrt procenta HDP směrem k UA (když nemáme ani na 2% směrem do NATO) a snaží se konflikt eskalovat bez schopnosti akceptovat smysl rezolucí (diplomatický význam). Existence diplomacie tkví v tom, pokoušet se v takových situacích o příměří a hledání dohody (opět se najde hlupák, který ani nezná rozdíl mezi mírem a příměřím). Snad běžní občané jsou stále samostatně uvažující bytosti...

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

22:33 Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…