Ústecká mobilizace DSSS

28.09.2016 18:23 | Zprávy

V dnešní sváteční den začala poslední fáze předvolební kampaně DSSS - NE imigrantům, PROTI nepřizpůsobivým, PRO pořádek! nazvaná příznačně Mobilizace dělníků.

Ústecká mobilizace DSSS
Foto: PL.cz
Popisek: Předseda DSSS Tomáš Vandas

Vozidla a jejich posádky začínají objíždět jednotlivé okresy Ústeckého kraje dle připraveného harmonogramu. Jejich činností bude propagace pomocí letáků, Dělnických listů a dalších tiskovin, které obsahují programové body a názory DSSS. Aktivisté jsou snadno rozpoznatelní i podle slušivých reflexních vest s názvem kandidátky a stranickým logem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

vstup do vlády

Jaké jsou vaše 3 hlavní podmínky, přes které nejede vlak, a za jakých byste šli do vlády s ODS a spol? Nebo s ODS už nikdy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Majerová (Trikolora): Tragická realita naší současnosti

13:09 Majerová (Trikolora): Tragická realita naší současnosti

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k agresivitě a potlačování svobodné diskuse