Velebný (ČSSD): Ministra dopravy Ťoka bych odvolal! Blíží se volby, tak jen slibuje

06.01.2017 17:38

Poslanci Parlamentu ČR Ladislavu Velebnému se nelíbí, jak se přestalo investovat do dopravní infrastruktury. Kvalita silnic druhé a třetí třídy je důležitá pro lepší dostupnost do ekonomicky slabších regionů. Ministra dopravy Ťoka by tak odvolal.

Velebný (ČSSD): Ministra dopravy Ťoka bych odvolal! Blíží se volby, tak jen slibuje
Foto: Archiv Ladislava Velebného
Popisek: Ladislav Velebný
reklama

Jsem velmi rád, že ministr dopravy Daniel Ťok není ministrem sociální demokracie, ale hnutí ANO pod taktovkou velkopodnikatele Andreje Babiše. Upřímně? Pana ministra Ťoka bych rozhodně odvolal! Nezvládá řešit problematiku okolo výběru mýtného, a navíc brzdí investice v rámci dopravní infrastruktury.

To se týká také podpory oprav silnic druhé a třetí třídy, což je důležité pro dopravní dostupnost v ekonomicky slabších regionech.

Do dnešního dne v oblasti dopravy a investic nepředvedl jako ministr žádné pokroky, což je velká chyba! Při stabilitě české ekonomiky je důležité investovat a pracovat na zlepšování našich ne moc kvalitních silnic. Doufám, že co pan ministr Ťok dnes slíbil na tiskové konferenci – jeho priority na rok 2017, se mu povedou na sto procent splnit. Myslím si, že možná tak z jedné třetiny, aby to nebyly ale nakonec jen předvolební sliby!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Feranec (ANO): Daň z vládnutí. Bez přívlastků

14:08 Feranec (ANO): Daň z vládnutí. Bez přívlastků

Nepravidelný přehled tisku. Komentář na facebookovém profilu.