Volný (JAP): Protiruské sankce? Zrušit!

21.05.2019 11:38

Protiruské sankce jsou nelegitimní od svého prvopočátku. Pokud měl být někdo sankcionován měly to být Ukrajinské mocenské struktury, které vznikly nedemokratickým násilným převratem a které začaly terorizovat prorusky smýšlející občany Ukrajiny.

Volný (JAP): Protiruské sankce? Zrušit!
Foto: repro/ČT
Popisek: Lubomír Volný

Na Ukrajině byl násilně svržen zřejmě i dle OSN a OBSE legitimně zvolený prezident, parlament i vláda jen proto, protože odmítli podepsat přístupovou dohodu s EU, která směřovala k zotročení Ukrajiny a rozhodli se demokraticky využít výhodnější nabídku Ruské Federace.

EU ústy své delegace ministrů zahraničních věcí garantovali předčasné volby na Ukrajině. Místní nacisté a fašisté nejen z teroristické organizace pravý sektor místo toho zaútočili, těžce ozbrojeni, na vládní budovy, konkrétní demokraticky zvolené politiky a spáchali po Ukrajině desítky vražd prorusky smýšlejících ukrajinských občanů. Logickým důsledkem terorismu těchto Ukronacistických band, pohrobků masového vraha a válečného zločince Bandery, bylo odtržení Doněcka, Luhanska i Krymu.

EU měla okamžitě uvalit sankce na ty, kteří byli zodpovědní za nedodržení dohod e nekomunikovat s žádnou Ukrajinskou vládou, dokud nedojde k jejich dopadení, potrestání a zajištění svobodného průběhu voleb pod striktním mezinárodním dohledem, a to na území celé Ukrajiny.

Když už jsou ve hře sankce, má to být Ukrajina, kdo má být trestán a nikoliv Rusko.

Druhým důvodem je to, že velké státy EU tyto sankce samy nerespektují, investují v Rusku miliardy Eur, čile s ním obchodují, napomáhají jeho technologickému i hospodářskému rozvoji, budují si budoucí kontakty i perspektivní trhy a jsme to my, malé státy EU, které za tento nesmyslný politický akt, nesou ty největší následky.

A zejména pro tyto dva důvody budu vždy a všude hlasovat pro zrušení protiruských sankcí.

(převzato z Profilu)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ODS Jablonec nad Nisou: Vyjádření primátora Kroupy je zcela účelové s cílem poškodit ODS

16:47 ODS Jablonec nad Nisou: Vyjádření primátora Kroupy je zcela účelové s cílem poškodit ODS

Prohlášení dosavadního primátora Milana Kroupy v dnešním článku na serveru libereckezpravy.cz chápe…