Vostrá (KSČM): Povolební vyjednávání

15.10.2014 9:43 | Zprávy
autor: KSČM

Skončily volby a nastal čas vyjednávání na obcích a městech o tom, kdo bude ve vedení radnic, zdali program, který jsme prosazovali, najde skutečné uplatnění, ambice, které mnozí měli, nedošly naplnění, a naopak tam, kde probíhá několikaletá soustavná práce ve prospěch občanů, došlo k tomu, že lidé dali kandidátům důvěru.

Vostrá (KSČM): Povolební vyjednávání
Foto: red
Popisek: Miloslava Vostrá

Je nutné se oprostit od vzájemných ataků a pečlivě přemýšlet o tom, s kým si sedáme k jednacímu stolu. Různá přeskupení členů politických stran v nezávislá sdružení jsou mnohdy nečitelnými a problematickými subjekty, se kterými jen těžko budeme nacházet společnou řeč. Komunální volby však mají jedinečnou výhodu, na menších obcích a městech si všichni vidíme do talíře a víme, kdo je kdo. A především chuť pracovat a výsledky této práce za minulé období ve prospěch občanů jsou největším rozhodujícím faktorem, jak budou vypadat koalice. A proto bych ráda poprosila všechny, kteří ještě vyjednávají, zvažme všechna pro a proti. Jediným měřítkem a důvodem k uzavření nových paktů je dodržení našeho programu, který je dobrým argumentem pro jednání, a ve své konečné fázi může pomoci nám všem ke spokojenějšímu životu.

Ing. Miloslava Vostrá, místopředsedkyně ÚV KSČM

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Kolář nikde nebyl, nikam nejezdí, jen prezidentovi vyřizuje SMS komunikaci

13:12 Mašek (ANO): Kolář nikde nebyl, nikam nejezdí, jen prezidentovi vyřizuje SMS komunikaci

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Petru Kolářovi na Pražském hradě.